هتل آرامش کیش

_آرامش_کیش.jpg  

ic_staron.pngic_staron.pngic_staron.png

نوع هتلهتل سه ستاره         تعداد اتاق ها : 60

آدرس : کیش،میدان ساحل،جنب بازارزیتون

شروع قيمت از 330,000 تومان


هتل 4 ستاره آرامش کیش درسال 1390 در بلوار دریا کیش و در مقابل بازار زیتون بنا شد. این هتل به دریا و اسکله تفریحی و بازارها و مکان های گردشگری بسیار نزدیک است. تعدادی ازاتاق های این هتل مشرف به دریا و تعدادی هم مشرف به جزیره می باشد. فاصله این هتل با ماشین 20 دقیقه می باشد.هتل زیبای آرامش کيش، در يکی از بهترين مناطق تفريحی و گردشگری جزيره زیبای کيش واقع شده. نزديکی به بازارهای اصلی شهر نظير: بازار ونوس و  بازار مريم، بازار زيتون، بازار مرکز تجاری و دسترسی آسان به مراکز تفريحی نظير: اسکله بزرگ تفريحی، بولينگ مريم، مرکز ورزش های دريايی و غيره، سبب شده تا هتل آرامش از موقعيتی منحصر به فردی برخوردار باشد.

امکانات هتل آرامش کیش:

لابی، رستوران، کافی شاپ، لاندری، برق اضطراری، سیستم اطفای حریق، استقبال فرودگاهی، صبحانه بوفه، اینترنت، تورها یتفریحی و...

نشانی: جزیره کیش، مقابل بازار زیتون، بلوار دریا

_آرامش_کیش_6.jpg

_آرامش_کیش_2.jpg

_آرامش_کیش_3.jpg

_آرامش_کیش_4.jpg

_آرامش_کیش_5.jpg

_آرامش_کیش_1.jpg

دیدگاه‌ها   

ف.بیاتی
0 #1 ف.بیاتی 1395-04-21 10:33
من به همراه همسرم تابستان 93 در این هتل اقامت داشتیم و از همه ی شرایط راضی بودیم همه چیز خیل خوب بود نزدیک بودن به بازار غذای خوب اتاقهای تمیز وسایل کامل و تمیز برخورد خوب ما برای ماه عسل رفتیم واقعا برامون خاطره شد البته کادوی عروسیمون بود و از قیمتش بی اطلاعم از تمام کارکنان سپاسگزارم :-)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید